info@istres.sk
+421 908 984 257

O nás

Inštitút stresu je organizácia, ktorá vznikla s cieľom pomáhať ľuďom efektívnejšie zvládať stresové situácie. Zastrešujeme problematiku stresu a syndrómu vyhorenia komplexne. Vo svojej práci spájame odborné znalosti o strese so skúsenosťami. Naše služby v priebehu 8 rokov využilo viac ako 17 000 klientov.

Primárny tím Inštitútu je zložený zo psychológov, ktorí sa dlhodobo venujú témam stres a vyhorenie. Náš prístup vychádza z vedeckých poznatkov a odborného vzdelávania. Pracujeme s najmodernejšími technológiami v oblasti našej pôsobnosti.

Spoznaj náš tím

Mgr. Karol Kováč, PhD.

Snaha získať odpovede na otázky prečo žijeme ako žijeme,
prečo sa nachádzame v určitých vzťahoch, a ako žiť
kvalitný život ma sprevádza celým mojim životom. Zvedavosť ma doviedla k štúdiu psychológie a štúdiu životných príbehov.

V 23 rokoch som dostal možnosť viesť predmety z oblasti psychohygieny, psychológie zdravia, work-life balance a stres manažment na Univerzite Komenského v Bratislave, neskôr Materiálovotechnologickej fakulte STU v Trnave, Univerzite sv. Cyrila a Metoda. Vedieť neznamená konať.

Vysoké pracovné tempo, stres a zanedbaná starostlivosť si vyžiadali daň na mojom zdraví – pásový opar (herpes zoster). Takmer 4-mesačná rekonvalescencia mi pomohla ujasniť si životné priority. Cenná, ale drahá skúsenosť viedla v roku 2015 k založeniu Inštitútu stresu, ktorého poslaním je pomáhať ľuďom, aby neskončili ako ja.
Spoznajte ma
Mgr. Martin Tomik
Psychológ, lektor, terapeut
Spoznajte ma
Bc. Michal Šafránek
Stres audit – diagnostická činnosť stresu
Spoznajte ma
Mgr. Zuzana Radačovská
Neuroterapeutka, mentálna koučka, speaker
Spoznajte ma
Mgr. Karolína Krutá
Psychológ, lektor
Spoznajte ma

Aj cesta dlhá tisíc míľ sa začína prvým krokom!

Chcem pomoc

Menej stresu, viac pohody

Sledujte nás

Adresa a sídlo

Inštitút stresu, s.r.o.

Tamaškovičova 2742/17,
917 01 Trnava

IČO: 36467456
IČ DPH: SK2020018902

    © 2023 Inštitút stresu, s.r.o. made by PROGNESSA

    envelopephone-handset