O nás

Odborníci z Inštitútu stresu

Stres bol Svetovou zdravotnou organizáciou (WHO) označený za epidémiu 21. storočia. Od roku 2020 je podľa (WHO) vyhorenie diagnózou.

Inštitút stresu je organizácia, ktorá vznikla s cieľom pomáhať ľuďom efektívnejšie zvládať stresové situácie. Zastrešujeme problematiku stresu komplexne. Vo svojej práci spájame odborné znalosti o strese so skúsenosťami. Naše služby v priebehu 5 rokov využilo viac ako 10 000 klientov.

Našou ambíciou je aktívne pracovať na možných zmenách v životoch ľudí. Zdravie máme jedno, často si jeho hodnotu uvedomíme, až keď sa v našich životoch udeje niečo zásadné. Vtedy zabúdame na nedokončené úlohy a nesplnené sny. Našou nesmiernou túžbou je systematicky pracovať na tom, aby to tak nekončilo. Je efektívnejšie riešiť príčiny, než nežiaduce dôsledky.

o-nas-2

Odborný tím

Primárny tím Inštitútu je zložený zo psychológov, ktorí sa dlhodobo venujú témam stres a vyhorenie. Náš prístup vychádza z vedeckých poznatkov a odborného vzdelávania. Pracujeme s najmodernejšími technológiami v oblasti našej pôsobnosti.

Ako vám môžeme pomôcť?


Povedali o nás

Hodnotenia našich firemných zákazníkov

Individuálni klienti

Necítil som sa v poriadku. Nevedel som to pomenovať. Stále som sa cítil unavený a mal pocit, že veci nezvládam. Vďaka stres auditu a následnej konzultácii ste mi veľa vecí vysvetlili. Ďakujem, začal som pracovať na náprave.

Milan42 rokov - Bratislava

Je krásny slnečný deň a vy akurát dokážete vnímať, aké je vám nepríjemné teplo, čo za deň vás čaká a aké problémy budete musieť riešiť, kto vám bude volať. Poznáte, keď je toho veľa na vás a nevidíte koniec toho všetkého. Vtedy som začal spolupracovať s p. Karolom Kováčom a organizáciou Inštitút stresu. Prejavil veľkú profesionalitu pri identifikovaní problémov a taktiež pri nastavení krokov na zvládnutie toho, rovnako ako vytrvalosť a podporu v priebehu celého obdobia spolupráce.

Ondrej26 rokov - Trnava

Prežívam veľmi stresové obdobie. Nebral som v úvahu signály tela. Z výsledkov stres auditu som bol zdesený. Hlavne v úrovni prežívania psychického stresu. Ďakujem. Výsledky som si vytlačil, sú mi inšpiráciou pre zmenu. Zdravie máme predsa len jedno.

Jozef37 rokov - Bratislava