info@istres.sk
+421 908 984 257

Moderný spôsob
odbornej pomoci

Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá. Inštitút stresu má za cieľ skvalitniť život ľuďom, ktorí sú vystavení náročným situáciám v profesijnej aj súkromnej oblasti života. Prečítajte si hodnotenia firemných a individuálnych klientov, ktorí využili naše služby.

Individuálni klienti

 • Danka Barteková
  Trnava
  “Pravdou je, že tento rok - moju 25.streleckú sezónu v rade - si užívam pohodovejšie, s väčším nadhľadom a kľudom, s ohľadom na to, čo potrebuje moje telo a moja hlava. Netlačím, neprepínam, sústredím sa nielen na výkon, ale aj na to,aby som to ustála, fyzicky aj psychicky. Naučila som sa, že najskôr sa musím postarať o seba, až potom riešiť, ako “zachrániť svet” a zmanažovať všetkých a všetko okolo mňa. A vďačím za to @institutstresu . Spolupracujeme už nejaký ten piatok a ak by som mohla svoje medaile rozkrájať, kúsok patrí Vám, p.Kováč!”
 • Peter
  Bratislava
  Je mojim veľkým šťastím , že som spoznal Karola Kováča a jeho spoločnosť Inštitút stresu. Jeho príjemným a profesionálnym prístupom získavam vysokú mieru poznania v oblasti môjho JA , vlastných hodnôt ako aj pochopenia ako sú poprepájané moje vnútorné , autentické potreby a na čom sú založené. Veľmi mi imponuje jeho metodický ale súčasne funkčný prístup, ktorý každým sedením ma obohatí o ďalšie a ďalšie poznanie. Vlastné preťažovanie v rôznych oblastiach môjho života ma donútilo vyhľadať odbornú pomoc a odporúčam každému, ktorý má potrebu niečo robiť s vlastnou mentálnou hygienou navštíviť tohto sympatického profesionála. Karol ďakujem za to, že ste.
 • Nina
  Bratislava
  Do Inštitútu stresu som prišla ako 16 ročná a navštevujem ho až doteraz, o 5 rokov neskôr, a som stále nadmieru spokojná. Doteraz vďačím Inštitútu stresu za veľký vplyv na môj osobnostný rozvoj a taktiež za pomoc v práci s tetániou, ktorá mi bola diagnostikovaná, keď som mala 17 rokov. Práca s tetániou vie byť veľmi náročná, ale s odborným dozorom Karola Kováča, ktorý mi pomohol s nastavením režimu a porozumením akým spôsobom pracovať s mojim nervovým systémom, som už po roku dokázala byť asymptomatická. A práve preto veľmi odporúčam Inštitút stresu či z pohľadu osobnostného rozvoja alebo pri práci s konkrétnymi problémami, ktoré môžete prežívať. Keby sme každý mali svojho psychológa, svet by bol lepším miestom, a minimálne z mojej skúsenosti je Inštitút stresu tým vhodným miestom, kde tohto psychológa nájsť.
 • Dagmar
  Bratislava
  Dlho som sa rozhodovala, či vôbec spraviť ten krok a zavolať. A teraz musím povedať, že to bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí. Prežívala som veľmi náročné vyčerpávajúce životné obdobie a nedokázala som nabrať síl, aby som tomu vedela čeliť sama.Hneď po prvom sedení, som však pochopila, že nie sme v tom sami a sú tu ľudia, čo vedia chápať, a pomôcť nám pozerať sa na svet inými očami. Každým sedením som naberala viac a viac síl. Prestala som sa báť prijímať výzvy. Skôr naopak, posúvali ma a učili kto vlastne som a čo očakávam od života.Som nesmierne vďačná, že táto skúsenosť ma naučila viac rešpektovať vlastné pocity, ale aj svet okolo mňa. Naučila ma veci pomenovať a tým aj skrotiť všetok chaos. A za toto všetko ďakujem Karolovi Kováčovi a Inštitútu stresu.
 • Richard
  Bratislava
  Aj keď som v Inštitúte stresu absolvoval len pár sedení veľmi mi pomohli zorientovať sa v ťažkej životnej chvíli. Dostal som praktické rady a podporu, ktoré mi pomohli dostať sa opäť do pohody a znovu nájsť sám seba. Som rad, že poznám miesto a ľudí kam sa v prípade potreby dostanem radu a pomoc. Ďakujem za to.
 • Richard
  Bratislava
  Aj keď som v Inštitúte stresu absolvoval len pár sedení veľmi mi pomohli zorientovať sa v ťažkej životnej chvíli. Dostal som praktické rady a podporu, ktoré mi pomohli dostať sa opäť do pohody a znovu nájsť sám seba. Som rad, že poznám miesto a ľudí kam sa v prípade potreby dostanem radu a pomoc. Ďakujem za to.
 • Marián
  Bratislava
  Inštitút stresu resp. pán Kováč mi pomohol v rozhodovaní ako z Matrixu. Vziať červenú alebo modrú pilulku? Modrá je vyrozprávať sa, posťažovať sa, zrelaxovať a ďalej viesť svoj doterajší, zabehaný a svojim spôsobom pohodlný život alebo skôr to, čomu verím, že život je. Alebo vziať červenú pilulku, ktorá mi pomôže prebudiť sa do reality, do skutočného sveta a začať žiť skutočný život, ktorá je ale ďaleko ťažší, nepríjemnejší a nebezpečnejší ako ten iluzórny. Vybral som si tú červenú a bolo to moje najlepšie životné rozhodnutie. Spoznal som lepšie sám seba a to, čo je pre mňa v živote naozaj dôležité. Naše viac ako polročné sedenia boli vždy podnetné a príjemné a na každé so sa vždy tešil.
 • Adriana
  Bratislava
  Do Inštitútu stresu som prišla v období keď bol v mojom živote neporiadok a chaos práve kvôli nadmernému stresu. Pán Karol Kováč ma postupne naučil ako si so stresom poradiť, dal mi veľa praktických rád, ktoré budem používať aj naďalej. Vďaka nemu som sa naučila inak pozerať na situácie v živote a tiež to, že je stále v našich silách urobiť niečo pre to, aby sme sa cítili lepšie. Týmto mu veľmi pekne ďakujem aj za prijemne stretnutia, bola to pre mňa veľmi dobrá skúsenosť.
 • Alžbeta
  Bratislava
  Chcela by som poďakovať Inštitútu stresu konkrétne pánovi Kováčovi, že mi pomohol uzavrieť moju nepríjemnú životnú etapu v pracovnom živote. Dal mi konkrétne rady, ktoré mi pomohli zvládnuť rôzne neprijemne situácie. Naučil ma používať relaxačnú techniku na odbúranie stresu.
 • Alenka
  Bratislava
  Služby inštitútu stresu využívam pol roka. Už po pár sedeniach som sa začala cítiť lepšie, pozitívnejšie sa pozerám na veci a ľudí okolo seba a som uvoľnenejšia. Celkovo sa viac teším zo života. Veľmi sa mi páči prístup, stretnutia prebiehajú v príjemnej a uvoľnenej atmosfére. Stretnutia mávam v pondelok ráno a neviem si predstaviť lepší štart týždňa, odchádzam z nich vždy s úsmevom, pozitívne naladená a odhodlaná na sebe ďalej pracovať. Veľmi oceňujem aj ústretovosť pri dohadovaní času a miesta stretnutia. Inštitút stresu môžem iba odporúčať.
 • Tomáš
  Trnava
  Vyšetrenie stresu u mňa prebehlo rýchlo, pohodlne a veľmi profesionálne. Výsledok vyšetrenia v podobe správy o stave stresu bol veľmi odborný, zároveň výklad výsledku maximálne zrozumiteľný. Veľmi ma prekvapilo, že výsledok merania korešpondoval s tým, čo naozaj pociťujem, prezívam a čo sa u mňa za posledné roky zmenilo. Najviac oceňujem konkrétne rady na zaver, ktoré mi pomáhajú zlepšiť moje nedostatky, a zvýšiť tak úroveň môjho každodenného osobného aj pracovného života.Teším sa na ďalšie konzultácie a merania. Verím, že sa moje výsledky budú zlepšovať.
 • Ivana
  Banská Bystrica
  S Karolom sa poznám už roky a je to jedinečný človek, ktorý ma stále dokázal vypočuť, pochopiť a inšpirovať. Jeho profesionálnym a zároveň individuálnym prístupom mi v mnohých životných situáciách ukázal veci z iného pohľadu a skrz svoje postoje a správne slová ma stále učí pokore a rešpektu voči druhým. Takýto životný postoj mi pomáha prijímať veci, ktoré nemôžem zmeniť a rešpektovať nielen ľudí okolo mňa ale aj samú seba.
 • Jana
  Trenčín
  Som rada, že som vás navštívila. Výsledky vyšetrenia ma donútili prehodnotiť priority a začať sa viac o seba starať.
 • Milan
  Bratislava
  Necítil som sa v poriadku. Nevedel som to pomenovať. Stále som sa cítil unavený a mal pocit, že veci nezvládam. Vďaka stres auditu a následnej konzultácii ste mi veľa vecí vysvetlili. Ďakujem, začal som pracovať na náprave.
 • Ondrej
  Trnava
  Je krásny slnečný deň a vy akurát dokážete vnímať, aké je vám nepríjemné teplo, čo za deň vás čaká a aké problémy budete musieť riešiť, kto vám bude volať. Poznáte, keď je toho veľa na vás a nevidíte koniec toho všetkého. Vtedy som začal spolupracovať s p. Karolom Kováčom a organizáciou Inštitút stresu. Prejavil veľkú profesionalitu pri identifikovaní problémov a taktiež pri nastavení krokov na zvládnutie toho, rovnako ako vytrvalosť a podporu v priebehu celého obdobia spolupráce.
 • Michaela
  Trnava
  V dobe, kedy mi začali panické ataky spôsobené stresovými vplyvmi, som obdržala od lekárky recept na sedatíva, tie som odmietla a začala navštevovať Inštitút stresu. Po niekoľkých hodinách strávených s p. Kováčom analyzovaním môjho vtedajšieho životného štýlu a spôsobu konania, som dokázala chápať, čo zmeniť a prebúrať strach, ktorý vo mne zanechali ataky a začala som opätovne fungovať, a naučila sa chápať, ako funguje ľudská myseľ a ako prebúrať asociácie, ktoré si myseľ dokáže vytvoriť a tým znepríjemnovať život.
 • Monika
  Bratislava
  V Inštitúte stresu som bola na diagnostike u doktora Karola Kováča. Na začiatku ma čakal príjemný rozhovor, ktorý som vnímala ako kľúčový k celkovej diagnostike. Karol je odborník v pravom slova zmysle. Vďaka jeho poradenstvu a technikám, ktoré mi poradil, čakáme s manželom prírastok do rodiny. Ďakujem!

Firemní klienti

 • Dôvera
  B. Cehlárik
  S Inštitútom stresu spolupracujeme dlhodobo a k obojstrannej spokojnosti. Tím pod vedením Karola Kováča zakaždým odvedie skvelú prácu, k spoločným projektom pristupuje profesionálne a ústretovo. Vďaka ich ochote premýšľať nad vytýčenými cieľmi sme úspešne zrealizovali viacero aktivít určených nielen našim poistencom či verejnosti ale aj lekárom a iným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti. Inštitút stresu je proste partner do koča aj do voza, nebojí sa práce v teréne ani sofistikovanej práce s dátami.
 • Poštová banka
  Spolupráca s Vami môžem zhodnotiť ako výbornú. Ste skvelý komunikačný partner, výstupy dodávate v kvalite, v čase a hlavne s veľkou mierou inšpirácie. Koncepty pre zamestnancov boli vysoko užitočné a prednášky si tiež chválili.
 • O2 Slovakia

  Podľa všetkého vaša prednáška o vyhorení bola najlepšia prednáška roku 2020.
 • Slovak Telekom

  Keďže prezentácia Inštitútu stresu v rámci Týždňa zdravia mala v našej spoločnosti veľký úspech, rozhodli sme sa aj reálne zistiť, ako stres pociťujú tí, ktorí pracujú na popredných líniách. Prieskum stres faktorov sme realizovali s tímom Inštitútu stresu podľa vopred dohodnutého harmonogramu v regiónoch. Výsledky jednotlivých oddelení sme dostali komplexne spracované, s praktickými odporúčaniami zmien, ktoré z analýzy vyplynuli a ktoré by našim zamestnancom pomohli posilniť odolnosť voči stresu.
 • Iuventa

  V časoch napätia prinášajú uvoľnenie. Také sú webináre s Karolom Kováčom z Inštitútu stresu, ktoré počas pandémie robí pre desiatky pracovníkov s mládežou. Slová odborníka kombinované s priateľským a neformálnym prístupom na mnohých účastníkov webinárov pôsobili ako balzam, ktorý potrebovali aby sa odhodlali urobiť potrebné zmeny vo svojom živote. Po každom webinári prichádzajú spätné väzby plné uznania a poďakovania za nové podnety, informácie. To nám dáva obraz, že sme si objednali kvalitnú a nevyhnutnú službu pre tých, ktorí sami musia byť v dobrej kondícií, aby mohli byť užitočnými pre jednu z najzraniteľnejších skupín – deti a mládež.
 • Adient
  Trenčín
  Zo strany Adient Vám a Vášmu tímu chceme veľmi pekne poďakovať za návštevu u nás nakoľko stres audit, tréningy a prednáška nás veľmi obohatili. Zaujímať sa o seba a mať prehlaď o svojom aktuálnom zdravotnom stave je obzvlášť v dnešnej dobe veľmi dôležité. Vďaka vašim meraniam, interpretácií výsledkov a dobrým radám, si zamestnanci zvýšili povedomie o svojom zdraví a veríme, že mnohé rady a zmeny budú aplikovať aj neskôr vo svojom životnom štýle. Inštitút stresu a jeho aktivity odporúčame aj iným firmám, ktoré sa zaujímajú o svojich zamestnancov a záleží im na ich dobrom fyzickom i duševnom zdraví. Veľmi oceňujeme váš profesionálny aj priateľský prístup.
 • MetLife
  P. Pavlik
  S Inštitútom Stresu sme spolupracovali pri príprave našich firemných dní zdravia. Téma stresu sa pri tejto príležitosti ukázala pre našich zamestnancov ako veľmi atraktívna. Na merania stresu a individuálne poradenstvo Inštitútu bola výborná odozva. Potešil nás ústretový a vysoko profesionálny prístup inštitútu. Radi ich kvôli spolupráci oslovíme aj v budúcnosti.
 • OZ Samária
  H. Dzurechová
  OZ Samaria pomáha ľuďom v núdzi. Do skupiny klientov patria aj ľudia trpiaci psychickou núdzou. Začiatkom roku 2015 sme oslovili Inštitút stresu s prosbou o pomoc v rámci poradenstva. Služby Inštitútu využívame dvakrát mesačne. Vďaka odbornému prístupu majú títo ľudia možnosť riešiť svoje problémy v našom komunitnom centre v Hlohovci. Máme radosť, že sa nám podarilo nadviazať takúto spoluprácu, pretože po niekoľkých mesiacoch vidíme jej ovocie. Chceme týmto využiť príležitosť a poďakovať sa, pretože poradenstvo pre klientov nášho OZ Samaria robí Karol Kováč profesionálne a bez nároku na odmenu.
 • Activelife
  M. Olšavska
  Školenie zamerané na diagnostickú činnosť stresu bolo pre nás opäť niečo nové a zaujímavé. Okrem individuálneho merania stresu a stresovej odolnosti sme prostredníctvom interaktívnej prednášky a nácviku relaxačnej techniky získali aj niekoľko informácií a praktických rád, ako zvládať stres a stresové situácie. Celý priebeh školenia hodnotíme ako veľmi prínosný a inšpiratívny, nakoľko nám odhalil úroveň nášho vlastného psychického a fyzického stresu a pomohol nám zamyslieť sa nad tým, kde sa v súčasnosti každý z nás nachádza a ako môže čo najlepšie vyvážiť svoj osobný a pracovný život…bez stresu :).

Naši spokojní partneri

Ste firemný klient? Napíšte nám

  Osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia vášho podnetu, otázky, dopytu.

  Kontaktné údaje

  Tamaškovičova 2742/17
  917 01 Trnava

  Menej stresu, viac pohody

  Sledujte nás

  Adresa a sídlo

  Inštitút stresu, s.r.o.

  Tamaškovičova 2742/17,
  917 01 Trnava

  IČO: 36467456
  IČ DPH: SK2020018902

   © 2023 Inštitút stresu, s.r.o. made by PROGNESSA

   envelopephone-handset