Referencie

Povedali o nás

Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá. Inštitút stresu má za cieľ skvalitniť život ľuďom, ktorí sú vystavení náročným situáciám v profesijnej aj súkromnej  oblasti života. Prečítajte si hodnotenia firemných a individuálnych klientov, ktorí využili naše služby.


Firemní zákazníci

Individuálni klienti

Inštitút stresu resp. pán Kováč mi pomohol v rozhodovaní ako z Matrixu. Vziať červenú alebo modrú pilulku? Modrá je vyrozprávať sa, posťažovať sa, zrelaxovať a ďalej viesť svoj doterajší, zabehaný a svojim spôsobom pohodlný život alebo skôr to, čomu verím, že život je. Alebo vziať červenú pilulku, ktorá mi pomôže prebudiť sa do reality, do skutočného sveta a začať žiť skutočný život, ktorá je ale ďaleko ťažší, nepríjemnejší a nebezpečnejší ako ten iluzórny. Vybral som si tú červenú a bolo to moje najlepšie životné rozhodnutie. Spoznal som lepšie sám seba a to, čo je pre mňa v živote naozaj dôležité. Naše viac ako polročné sedenia boli vždy podnetné a príjemné a na každé so sa vždy tešil.

Marián35 rokov - Bratislava

Chcela by som poďakovať Inštitútu stresu konkrétne pánovi Kováčovi, že mi pomohol uzavrieť moju nepríjemnú životnú etapu v pracovnom živote. Dal mi konkrétne rady, ktoré mi pomohli zvládnuť rôzne nepríjemne situácie. Naučil ma používať relaxačnú techniku na odbúranie stresu.

Alžbeta32 rokov - Bratislava

Karola poznám niečo vyše 10 rokov. Pred rokom a pol som sa dostal do veľmi nepríjemného stavu, ktorý sa objaví v živote asi každému z nás… Ukončieval som vzťah, s ktorým sa mi nedarilo vysporiadať. Potom mi napadlo navštíviť Karola. Začal som mu rozprávať aké mám problémy s psychikou, že nemôžem spávať, stále riešim čo sa so mnou deje. Stačila mi polhodina aby som pochopil o čo ide. Nerozprával so mnou ako s priateľom, kolegom, ale z profesionálneho hľadiska mi vysvetlil, čo som nevnímal. A ja som od toho momentu v podstate začal znovu ŽIŤ, za čo mu budem navždy vďačný a za čo si ho samozrejme nesmierne vážim.

Juraj34 rokov - Trnava

Do Inštitútu stresu som prišla v období keď bol v mojom živote neporiadok a chaos práve kvôli nadmernému stresu. Pán Karol Kováč ma postupne naučil ako si so stresom poradiť, dal mi veľa praktických rád, ktoré budem používať aj naďalej. Vďaka nemu som sa naučila inak pozerať na situácie v živote a tiež to, že je stále v našich silách urobiť niečo pre to, aby sme sa cítili lepšie. Týmto mu veľmi pekne ďakujem aj za prijemne stretnutia, bola to pre mňa veľmi dobrá skúsenosť.

Adriana38 rokov - Bratislava

Spoluprácu v skratke hodnotím ako veľmi dobrú. V mnohých veciach mi to pomohlo, či už vo vzťahu, v práci, v škole. Keď sa obzriem za minulosťou je tam citeľný rozdiel a verím, že ďalšími stretnutiami sa to ešte vylepší.

Róbert29 rokov - Partizánske

V Inštitúte stresu som bola na diagnostike na stres u doktora Karola Kováča. Na začiatku ma
čakal príjemný rozhovor, ktorý som vnímala ako kľúčový k celkovej diagnostike. Karol je
odborník v pravom slova zmysle. Vďaka jeho radám a technikám ako bojovať so stresom sa
mi podarilo otehotnieť, s manželom čakáme prírastok do rodiny. Ďakujem!

Monika33 rokov - Bratislava

Do Inštitútu stresu som prišla takmer pred rokom len kvôli naliehaniu mojej mamy, s tým, že som nedokázala dobre zvládať stresové situácie. Už na prvom stretnutí sa mi však veľmi páčila profesionalita Karola Kováča a hlavne vďaka nemu som prišla na koreň tohto stresu v mojom živote a vyriešili ho. Nikdy som sa necítila lepšie, silnejšie a vyrovnanejšie  ako po týchto stretnutiach. Teraz už Inštitút nenavštevujem, ale stále využívam všetko to, čo mi dal.

Nina17 rokov - Bratislava

Je krásny slnečný deň a vy akurát dokážete vnímať, aké je vám nepríjemné teplo, čo za deň
vás čaká a aké problémy budete musieť riešiť, kto vám bude volať. Poznáte, keď je toho veľa
na vás a nevidíte koniec toho všetkého. Vtedy som začal spolupracovať s p. Karolom
Kováčom a organizáciou Inštitút stresu. Prejavil veľkú profesionalitu pri identifikovaní
problémov a taktiež pri nastavení krokov na zvládnutie toho, rovnako ako vytrvalosť a
podporu v priebehu celého obdobia spolupráce.

Ondrej26 rokov - Trnava

Vyšetrenie stresu u mňa prebehlo rýchlo, pohodlne a veľmi profesionálne. Výsledok vyšetrenia v podobe správy o stave stresu bol veľmi odborný, zároveň výklad výsledku maximálne zrozumiteľný. Veľmi ma prekvapilo, že výsledok merania korešpondoval s tým, čo naozaj pociťujem, prežívam a čo sa u mňa za posledné roky zmenilo. Najviac oceňujem konkrétne rady na zaver, ktoré mi pomáhajú zlepšiť moje nedostatky, a zvýšiť tak úroveň môjho každodenného osobného aj pracovného života. Teším sa na ďalšie konzultácie a merania. Verím, že sa moje výsledky budú zlepšovať.

Tomáš26 rokov - Trnava