Cenník

Prostredníctvom našich služieb pomáhame zvyšovať kvalitu života ľuďom, ktorí sú denne vystavení psychickej záťaži a majú pocit, že sa so stresom nedokážu vysporiadať svojpomocne. Jednotlivcom poskytujeme stres audit, poradenstvo, nácvik relaxačných techník a komplexný antistresový program. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, s ohľadom na jeho osobnú situáciu a stav.


Cenník pre individuálnych klientov

Vyberte si z našej ponuky službu, ktorá zodpovedá vašim potrebám.

Stres audit25

30 minút
Správa o stave stresu v organizme a miere vyčerpania.

Zistiť viac

PoradenstvoNajobľúbenejšie50

55 minút
Pomoc pri strese a vyhorení, konzultácia s odborníkom.

Zistiť viac

Vizualizačná relaxáciaNajobľúbenejšie280

9 stretnutí
Systematický nácvik koncentratívneho sebauvoľnenia.

Zistiť viac

Svalová relaxáciaNajobľúbenejšie340

8 stretnutí
Nácvik sústavného sťahovania a uvoľňovania svalov.

Zistiť viac

Antistresový programNajobľúbenejšie320

8 stretnutí
Sebapoznávací program pre lepší manažment stresu.

Zistiť viac

Hodnotenia individuálnych klientov

V dobe, kedy mi začali panické ataky spôsobené rôznymi stresovými vplyvmi, som obdržala od lekárky recept na sedatíva, ktoré som ale odmietla a začala navštevovať Inštitút stresu. Po niekoľkých hodinách strávených s pánom Kováčom analyzovaním môjho vtedajšieho životného štýlu a spôsobu konania, som dokázala chápať, čo zmeniť a prebúrať strach, ktorý vo mne zanechali ataky a začala som opätovne fungovať, a naučila sa chápať, ako funguje ľudská myseľ a ako prebúrať asociácie, ktoré si myseľ dokáže vytvoriť a tým znepríjemnovať život.

Michaela23 rokov - Trnava

V Inštitúte stresu som bola na diagnostike na stres u doktora Karola Kováča. Na začiatku ma čakal príjemný rozhovor, ktorý som vnímala ako kľúčový k celkovej diagnostike. Karol je odborník v pravom slova zmysle. Vďaka jeho radám a technikám ako bojovať so stresom sa mi podarilo otehotnieť, s manželom čakáme prírastok do rodiny. Ďakujem!

Monika33 rokov - Bratislava

Inštitút stresu ( p. Karola Kováča ) som kontaktovala pred polrokom, keďže som vedome túžila zlepšiť kvalitu svojho života a chronická únava nasledujúca po dlhoročnom strese mi v tom bránila. Nepovedala by som, že som sa dozvedela absolútne nové informácie, skôr som si plnšie uvedomila určité skutočnosti, o ktorých som dlhšiu dobu uvažovala. Tým, že mi boli podané alebo skôr ich počula z iných úst, začala som napr. aj inak a aktívnejšie uvažovať o tom, či správne využívam pracovný a mimopracovný čas. Výsledkom je vedomejšie triedenie a korigovanie svojich mimopracovných aktivít.
Som vďačná za neformálny a korektný prístup a prajem inštitútu, aby výsledok jeho práce bol vidieť na čoraz väčšom počte spokojných klientov.

Andrea46 rokov - Hlohovec