info@istres.sk
+421 908 984 257

Prijali sme pozvanie do relácie Evita talkshow Rádia Expres

Od samého vzniku Inštitútu stresu v roku 2015 sme sa rozhodli úzko profilovať na témy stres, vyhorenie, zvládanie záťažových situácií a pod. Začiatky boli rozpačité, akademici o podnikaní toho veľa nevedia. 🙂 Našou devízou bola však chuť vzdelávať sa, študovať a podrobovať naše zistenia analýzam.

Latku sme si nastavili vysoko, no po 6 rokoch našej činnosti môžem konštatovať, že to bolo správne rozhodnutie. Nesmierne obohacujúcimi zdrojmi skúseností boli pre nás neustále pribúdajúce stretnutia s rôznymi klientmi, stovky hodín vo firemnom prostredí a viac ako 12 000 klientov, ktorých sme mali možnosť diagnostikovať na stres. 

Náš model práce s klientmi sa postupne vyvíjal, začali sme sa omnoho viac zameriavať na prepojenie telesnej a psychickej stránky ľudského organizmu, vylučovaniu hormónov a mnohým iným faktorom, ktoré sa aktívne podieľajú na tom, ako sa cítime a máme.

Teší nás, že o naše poznatky prejavujú záujem rôzne mienkotvorné média. Naposledy prijal náš Karol Kováč pozvanie na rozhovor do Evita talkshow v rádiu Expres. 

V priebehu pol hodinky sa porozprávali o tom:

  • ako je možné zvládať stres lepšie, 
  • čo môžeme robiť, aby sme boli stabilnejšími v rôznych životných situáciách aj
  • aké mechanizmy a systémy sa podieľajú na stresových reakciách.

Evita je profík, v priebehu rozhovoru vytvárala pohodovú atmosféru, s viacerými úsmevnými momentmi. Výsledok si môžete vypočuť sami na Spotify aj na webstránke Rádia Expres. Ďakujeme za pozvanie, bolo nám príjemne a pevne veríme, že vám bude rovnako príjemne pri počúvaní nášho rozhovoru.

V prípade, že máte so zvládaním stresu dlhodobý problém, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme.

Menej stresu, viac pohody

Sledujte nás

Adresa a sídlo

Inštitút stresu, s.r.o.

Tamaškovičova 2742/17,
917 01 Trnava

IČO: 36467456
IČ DPH: SK2020018902

    © 2023 Inštitút stresu, s.r.o. made by PROGNESSA

    envelopephone-handset