Formy našej pomoci

Inštitút stresu je organizácia založená za účelom pomáhať ľuďom efektívnejšie zvládať stresové situácie. Sme špecialisti na anti-stresové služby, poradenstvo a vzdelávanie, ktoré poskytujeme jednotlivcom aj skupinám. Napätie, časová tieseň, prepracovanosť, pocit vyhorenia, zlá nálada, zdravotné ťažkosti. Zažili sme to na vlastnej koži. Dnes pomáhame zvyšovať kvalitu života ľuďom, ktorí sú denne vystavení psychickej záťaži, vyčerpaniu a majú pocit, že sa so stresom nedokážu vysporiadať svojpomocne. Zistite viac o programoch pre organizácie alebo jednotlivcov:

Vyberte si z našich služieb

Ak máte záujem o niektorú zo služieb, kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom s cieľom dohodnutia termínu poskytnutia Služby.


Povedali o nás

Hodnotenia našich firemných zákazníkov

Individuálni klienti

Vyšetrenie stresu u mňa prebehlo rýchlo, pohodlne a veľmi profesionálne. Výsledok vyšetrenia v podobe správy o stave stresu bol veľmi odborný, zároveň výklad výsledku maximálne zrozumiteľný. Veľmi ma prekvapilo, že výsledok merania korešpondoval s tým, čo naozaj pociťujem, prežívam a čo sa u mňa za posledné roky zmenilo. Najviac oceňujem konkrétne rady na zaver, ktoré mi pomáhajú zlepšiť moje nedostatky, a zvýšiť tak úroveň môjho každodenného osobného aj pracovného života. Teším sa na ďalšie konzultácie a merania. Verím, že sa moje výsledky budú zlepšovať.

Tomáš26 rokov - Trnava

Karola poznám niečo vyše 10 rokov. Pred rokom a pol som sa dostal do veľmi nepríjemného stavu, ktorý sa objaví v živote asi každému z nás… Ukončieval som vzťah, s ktorým sa mi nedarilo vysporiadať.
Potom mi napadlo navštíviť Karola. Začal som mu rozprávať aké mám problémy s psychikou, že nemôžem spávať, stále riešim čo sa so mnou deje. Stačila mi polhodina aby som pochopil o čo ide. Nerozprával so mnou ako s priateľom, kolegom, ale z profesionálneho hľadiska mi vysvetlil, čo som nevnímal. A ja som od toho momentu v podstate začal znovu ŽIŤ, za čo mu budem navždy vďačný a za čo si ho samozrejme nesmierne vážim.

Juraj36 rokov - Trmava

Spoluprácu v skratke hodnotím ako veľmi dobrú. V mnohých veciach mi to pomohlo, či už vo vzťahu, v práci, v škole. Keď sa obzriem za minulosťou je tam citeľný rozdiel a verím, že ďalšími stretnutiami sa to ešte vylepší.

Róbert29 rokov - Partizánske